Armağan Nakliyat

Armağan Nakliyat08 Temmuz 2020 18:23

1985 yılında Ankara’da çalışmalarımıza başlayıp şuanda aktif olarak Trabzon ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.

Armağan Nakliyat olarak bizler 32 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizi ve geleceğe adım atacakları hayallerini gururla taşımaktayız. Taşımacılık sektöründe hayat bulduğumuz ilk günümüzden itibaren, tüm önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetine odakladık ve bu günlere bu sayede ulaşabildik.

Aynı zamanda bu günlere, sadece ulaşmakla kalmadık. Her geçen gün daha da büyüdük, daha da profesyonelleştik. Paradan önce insan kazanmayı hedefleyerek, hizmetlerimizi her daim yatırımlar ile güçlendirerek, siz değerli müşterilerimizi en konforlu şartlarda taşımayı ilke edindik.

Hizmet anlayışımız ve organizasyon kültürümüz, bu değerlerin üzerinde kök salmaya devam ederken, bizler de her geçen gün daha fazla insanın hayatına pratik dokunuşlar yapıyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile sizler için stressiz bir süreç organize ediyor ve işimizi bitirip mekanınızı teslim ettiğimizde, aileden biri ile vedalaşıyor hissine kapılacağınızı temin ediyoruz.

Yıllardır sürdürmekte olduğumuz müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, kısa vadeli değil aksine ömürlük bağlar kuruyor ve gerek kendi bölgemizde, gerekse çevre bölgelerde, taşımacılık hizmetleri veren firmalar arasında parmakla gösteriliyoruz.

Sektörün önde gelen firmalarından olmanın ve insanları umutlu bir geleceğe taşımanın huzuru ve kıvancı ile taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan siz değerli ziyaretçilerimizi de aramızda görmeyi umuyoruz.

Şehir içi, şehirlerarası, ev, ofis, kurumsal ofis, banka, mağaza, laboratuvar, askılı tekstil, özel veya parça eşya ve daha birçok  gibi pek çok alanda duyacağınız taşımacılık ihtiyaçlarınıza, 25 kata kadar uzanabilen yeni nesil asansörlü sistemlerimiz ile pratik ve güvenli çözümler sunuyoruz.

Ayrıca, eşyalarınızı profesyonel paketleme ve ambalajlama, uzman ekibimizce demontaj ve montaj hizmetleri ile taşınabilir hale getirip, sigortalı taşımacılık ile de ekstra güvenliğe alıyoruz. Ulaştırılmasını istediğiniz yeni adreste, eşyalarınızı dilediğiniz gibi tekrardan yerleştiriyoruz.

Başta Trabzon evden eve veya Trabzon ofis taşımacılığı olsun, her alandaki taşımacılık ihtiyacınıza, İç Anadolu Bölgesi’nde ve diğer tüm bölgelerde çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ta da sizi bizzat firmamızda misafir edebilir ve çay kahve eşliğinde merak ettiğiniz tüm konulara açıklık getirebiliriz.

Telefon: Yetkili Kişi:

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum