Kurşunoğlu Nakliyat

Kurşunoğlu Nakliyat08 Temmuz 2020 14:56

Kurşunoğlu Nakliyat; 20 yıllık sektör deneyimimiz ile Türkiye’nin her yerine evden eve güvenle nakliyat yapmaktayız. Eşyalarınızı evinizden günvenle demontaj yapıyoruz ve yeni evinizde montajlayarak eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için uğraşıyoruz. Aynı zamanda yine de her ihtimale karşı eşyalarınız sigortalıdır. Eşyalarınız anılarınız olduğunu biliyoruz. Bunun için eşyalarınız güvenle ve emek ile taşıyoruz.

Trabzon merkezli şirketimiz başta doğu karadeniz olmak üzere tüm Türkiye Geneli güvenilir evden eve nakliyat yapıyoruz. Bize danışmadan fiyat almadan evinizi taşımayın.

20 yıl önce kurulan firmamız “Trabzon evden eve nakliyat şirketi” Kurşunoğlu Nakiyat olarak; sektör deneyimi sonrası eşyalarınızı daha güvenilir ve sağlam bir şekilde en uygun fiyata taşıyoruz. Hem Trabzon hem Karadeniz bölgesi hem de Türkiye’nin birçok kentine hizmet vermekte olan firmamız gerek iş ahlakı gerekse kaliteli hizmet anlayışı ile çeyrek asıra varan bir süre ile hala ilk gün ki istek ve hırsını tecrübesi ile perçinleştirmiştir. Bize danışmadan evinizi taşımayın. Trabzon Evden Eve nakliyat şirketimiz Kurşunoğlu Nakliyat sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için 7/24 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum