Şatıroğlu Nakliyat Trabzon

Şatıroğlu Nakliyat Trabzon08 Temmuz 2020 14:07

Şatıroğlu Nakliyat Trabzon evden eve nakliyat sektöründeki hayatımıza 1993 yılından bu gününe dek  her iş bitiminde edindiğimiz tecrübeler bizi en üst noktalara taşımıştır.Trabzon evden eve nakliyat ta ŞATIROĞLU firması olarak daima gelişim odaklı olma hedefi ile ilerlerliyoruz. Bu vizyon bizi Trabzon evden eve naklıyat firması isimlerinin başına taşımış bulunmaktatır.  Bu gururun verdiği  güvenceyi arkamıza alarak günden güne büyük adımlar ile ileriye yol almaktayız. Ürünlerimiz ve taşıma hizmetimizi  sürekli geliştiriyoruz. Belirli bir zincire bağlı kalmadan daima yenilik döngüsü içersinde siz değerli müşterilerimizin  talep ve beklentileri  ilgili departmanlara iletiliyor. Çalışanlarımız bu talep ve istekler üzerinde  gerekli  çalışmaları gerçekleştirip en kısa sürede en iyi şekilde faliyete geçiriyor. Trabzon evden eve naklıyat firmamız daimi süre ile çalışma halinde olup, en güzel ve kaliteli hizmeti vermek için son teknoloji ürünleri kullanmaktatır. Daima yenilikere açık kalmak, müşteri ile güçlü iletişim halinde olmak,  memuniyette sınır tanımamak, taşıdığımız ve depolama işlemini gerçekleştirdiğimiz her bir yasam aracına önem vermekle beraber en iyi koşullarda yerine yerleştirilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Eşyalarınızı Trabzon evden eve nakliyat firmalarının başında gelen firma olmanın gururu ile son teknolojı paketleme sistemimizle tespit eder, paketler, taşır ve yerleştiririz. Evinizde bulunan esyalarınızın taşıma gününden bir gün evvel yer tesbiti yapılır. Çalışanlarımız eşyalarınızı kırılır ve kırılmaz olarak ayırır gerekli şekilde paketlenmesini sağlar. Asansörlü  veya asansörsüz taşınacak olmasını belirler. Taşıma işlemine başlanırken öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar demonte hale getirilip gerekli paketleme malzemeleri ile tüm mobilyalar paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, kirlenmesi kolay cinsten olan eşyalarınız ilk kez sizin evinizde kullanılacak eşyalarınızın kumaşına zarar vermeyecek olan naylonlar ile sarılır ve üzerine gerekli ambalaj malzemesi ile koruma ve güvencemiz altına alınır. Eşyalarınızın ambajları yeni taşınacak olduğunuz adreste dikkatli bir şekilde açılır. Ardından sizlerin belirlediği yerlere yerleşimi sağlanır. Aynı şekilde paketlenmesi sağlanmış beyaz eşyalarınızda peketinden ayrıştırılıp yerine yerleştirme ve tetisat işlemi gerçekleştirir.Yatak odası  dolabında bulunan eşyalarınız kırışalbilir olmasından ötürü, özel tasarlanlanmış koliler içersinde askılı bir şekilde yeni evinize ulaşımı sağlanır. Böylece kırışmamış olur. Size sadece yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

ŞATIROĞLU Trabzon evden eve nakliyat firması çalışanlarımız tarafından eşyalarınızın tesbiti bir gün öncesinden hiç bir ekstra üçret talebi olmaksızın yapılır. Trabzon evden eve nakliyat firmalarının başında olmamız fiyatlarımızın gereğinin üzerinde olması demek değildir. Esyaların ebatına göre belirlenmiş fiyatlarlarımızla, çalışanlarımız tarafından eşyalarınızın ücret  hesaplaması yapılıp sizin için uygun olabilecek ölçüde bir fıyat çıkarılır. Oluşturulan sözleşmenin bir nüshası da size teslim edlir.Sözleşmenin temel amacı sizler içindir. Eşyalarınız sözleşmeye imza attınz an itibariyle tarafımızca sigortalanır. Herhangi bir hasar durumu söz konusu olması halinde gerekli telafi işlemi ŞATIROĞLU Trabzon evden eve nakliyat  tarafından yapılır. Personel ekibimiz sözleşmede bulunan tarih ve saatte önceden belirlenmiş araç ve paketleme malzemeleri ile adresinize gelir. Eşyalarınızı paketler, taşır ve yerleştirir.

Sizde evinizi ŞATIROĞLU Trabzon evden eve nakliyat firmamıza güven ile taşıtmak için ilgili numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum